BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 7416594
nr 741 6594
Ljusstakar
1 par, tidigt 1800-tal + emaljvas, höjd: 11-13
Kondition: vas med skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2012
kl 18:52:21
100 kr
150 kr